Twoja przeglądarka wymaga aktualizacji do poprawnego wyświetlania strony.
Zainstaluj aktualną wersję przeglądarki
Chrome: https://www.google.com/chrome/
Firefox: https://www.mozilla.org/pl/firefox/new/
Edge: https://www.microsoft.com/pl-pl/edge

Blog

Recykling papieru – jak przebiega i co z niego powstaje?

Recykling jest obecnie jeszcze ważniejszy niż kiedykolwiek! W lightpallet.com wiemy o tym doskonale, dlatego opowiemy Ci, jak wygląda proces recyklingowania papieru, a także co znajduje się na końcu tego dobroczynnego dla środowiska łańcucha. 

Zalety i wady palet tekturowych

Dzisiejszy wpis o paletach tekturowych: wadach i zaletach tych rozwiązań – pokaże Ci, dlaczego palety są tak ważne w logistyce.
 

Jak skutecznie zabezpieczyć towar na palecie?

Nie wiesz jak skutecznie zabezpieczyć towar na palecie? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się jakie akcesoria możesz wykorzystać w tym celu!

Jakie są sposoby układania towaru na palecie?

W transporcie ustandaryzowano wiele procesów po to, by jak najefektywniej przewozić i magazynować ładunki. Oszczędza to czas i pieniądze.

Paleta to podstawowe rozwiązanie transportowe. Sprawdź więc, w jaki sposób układać na nich towar aby robić to dobrze i efektywnie!

Co to jest kwit paletowy?

Kwit paletowy dotyczy procesu dystrybucji towarów i warto pochylić się nad tym zagadnieniem, by uniknąć kłopotów. Transport towarów na paletach obejmuje wiele zagadnień i procesów, które dotyczą załadunku, rozładunku, dostosowania palet do transportu oraz wielu innych. Niedopatrzenie niektórych elementów może skutkować konsekwencjami finansowymi lub koniecznością wyjaśnień.

Fumigacja palety – co to i jak przebiega?

Nasze palety papierowe nie podlegają fumigacji i lubimy o tym głośno mówić. Ale co to jest fumigacja palety, na czym polega i dlaczego się ją wykonuje? Nie każdy wie, dlatego zapraszamy Cię do lektury naszego artykułu na ten temat.
Używamy Cookies