Twoja przeglądarka wymaga aktualizacji do poprawnego wyświetlania strony.
Zainstaluj aktualną wersję przeglądarki
Chrome: https://www.google.com/chrome/
Firefox: https://www.mozilla.org/pl/firefox/new/
Edge: https://www.microsoft.com/pl-pl/edge

Zabezpieczanie towaru w transporcie

Tekturowa przekładka paletowa

Zabezpieczenie ładunku w transporcie drogowym

Zamierzasz odpowiednio zadbać o zabezpieczenie towaru na naczepie, aby nie musieć martwić się o to, czy zamówienie dotrze do klienta bez szkody? Jesteś w dobrym miejscu! Nasza firma od lat zajmuje się tworzeniem ekologicznych rozwiązań pomocnych przy zabezpieczeniu ładunku na busie. W ofercie znajdziesz m.in. idealne do wszechstronnego wykorzystania palety i solidny, wykonany z tektury z recyklingu karton transportowy.

Wysokiej jakości przekładki transportowe

Transportowe przekładki tekturowe od Schumacher Packaging to rozwiązanie dopasowane w szczególności do przedsiębiorstw, które na co dzień działają w branży przewozowej lub logistyce i potrzebują sprawdzonych metod na zabezpieczenie ładunku podczas transportu. Zastosowanie podczas produkcji najlepszej jakości pasków PP / PET o maksymalnym nacisku 3 tony sprawia, że nasze przekładki transportowe wyróżniają się wysoką skutecznością działania.

Rozumiemy jednak potrzeby różnych klientów, dlatego w przypadku transportu cięższych produktów umożliwiamy zamówienie mocniejszej wersji HEAVY – tak, by Twoja firma miała pewność maksymalnego zabezpieczenia towaru w kontenerze.

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiednich akcesoriów? A może chcesz wiedzieć więcej na temat naszych sposobów zabezpieczenia ładunku? Serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub e-mailową.

Polecamy

Używamy Cookies