Twoja przeglądarka wymaga aktualizacji do poprawnego wyświetlania strony.
Zainstaluj aktualną wersję przeglądarki
Chrome: https://www.google.com/chrome/
Firefox: https://www.mozilla.org/pl/firefox/new/
Edge: https://www.microsoft.com/pl-pl/edge

Zabezpieczanie towaru na magazynie

Tekturowa przekładka paletowa

Ekologiczne palety do magazynu

Szukasz skutecznego, a przy tym przyjaznego naturze sposobu na zabezpieczenie towarów podczas transportu? Z pomocą przyjdą wytworzone z recyklingu tekturowe palety do magazynu. To nowatorskie rozwiązania, które dzięki wykorzystaniu podczas produkcji makulatury przyczyniają się do ochrony środowiska.

Kartonowe palety magazynowe są jednak nie tylko ekologiczne, ale również praktyczne. Idealnie sprawdzają się w transporcie i logistyce, np. do składowania towaru na paletach. Ich wybór będzie dobrym pomysłem – szczególnie w firmach chcących zapewnić swoim pracownikom maksymalne bezpieczeństwo i wygodę. Brak drzazg, śrubek czy gwoździ oraz gładka struktura pozwalają uniknąć zranienia. Palety magazynowe papierowe chętnie wykorzystywane są również w miejscach, gdzie kluczowe jest zmniejszenie ciężaru ładunku (np. transport powietrzny).

Magazynowe przekładki paletowe

Nasza firma to znacznie więcej niż tylko palety tekturowe magazynowe. W swojej ofercie posiadamy także tekturowy karton zabezpieczający zamówienie przed uszkodzeniem oraz przekładki magazynowe. Ich celem jest odizolowanie partii towaru, aby ograniczyć możliwość jego przemieszczania się na palecie i tym samym uszkodzenia.

Postaw na innowacyjność w atrakcyjnej cenie i wybierz ekologiczną tekturę do zabezpieczenia transportu!

Polecamy

Używamy Cookies